ثبت نام

سواحل استانبول

سواحل استانبول

سواحل استانبول

استانبول شهری با تابستان های داغ  و طاقت فرسا در کنار دریا می باشد بنابراین جای تعجبی نیست که بازدید کنندگان از این شهر در کنار بازدید از اماکن تاریخی برای فرار از این گرما به سواحل این شهر هجوم بیاورند. اگر از سه ساحل کوچک که در جاده بستان در قسمت آسیایی و نیز ساحلی که در مجاورت مرکز خرید فلوریا در قسمت اروپایی قرار دارند بگذریم استانبول ساحلی در مرکز شهر خود ندارد. سواحل دریای سیاه که بهترین سواحل استانبول می باشند در فاصله ای دور از مرکز شهر و در هر دو قسمت اروپایی و آسیایی استانبول قرار دارند.


 
سواحل استانبول در یک نگاه

1. بهترین سواحل استانبول در قسمت اروپایی این شهر در ناحیه کیلیوس Kilyos در مجاورت دریای سیاه قرار دارند. در اینجا می توانید در کنار آب های فیروزه ای و سواحل شنی دریای سیاه، بهترین پلاژهای خصوصی را با خدماتی عالی پیدا کنید. رسیدن به سواحل کیلیوس از مرکز شهر استانبول تقریباً یک ساعت و نیم زمان می برد.


 
2. ساحل فلوریا گونش Florya Gunes Beach را می توان از نزدیکترین سواحل در قسمت اروپایی استانبول نام برد. این ساحل که در نزدیکی مرکز خرید فلوریا و آکواریوم استانبول در کنار دریای مرمره قرار دارد تقریباً یک ساعت با مرکز شهر فاصله دارد.


 
3. سواحل جاده بستان از در دسترس ترین سواحل در قسمت آسیایی استانبول می باشند. در جاده بستان سه ساحل عمومی در نزدیکی یکدیگر در کنار دریای مرمره قرار دارند که توسط شهرداری این قسمت در دسترس عموم قرار گرفته اند.


 
4. پلاژهای خصوصی جزیره بیوک آدا از گزینه های مناسب برای گذراندن یک روز تابستانی در کنار دریا می باشد. این جزیره تعدادی پلاژ خصوصی را در کنار دریای مرمره در خود جای داده است که خدمات خوبی را به بازدید کنندگان از این جزیره ارائه می دهند.

5. استانبول همچنین دارای چندین پلاژ خصوصی بسیار خوب در ناحیه شیله و آوان در قسمت آسیایی در کنار دریای سیاه می باشد که استفاده از آنها در کنار بازدید از این ناحیه تاریخی می تواند جذابیت های خاص خودش را داشته باشد. فراموش نکنید که این ناحیه از مرکز شهر استانبول بسیار دور و برای رسیدن به آن توسط وسایل حمل و نقل عمومی باید حداقل دو ساعت و نیم زمان را در نظر بگیرید.

پیشنهاد تریپ اند تیپس

اگر در فصل تابستان در شهر استانبول به دنبال لذت بردن از سواحلي با كيفيت عالي  هستید، پلاژهای خصوصی واقع در سواحل کیلیوس در کنار دریای سیاه را انتخاب کنید.

استانبول اماکن تاریخی ساحل جاده بستان قسمت آسیایی مرکز خرید فلوریا قسمت اروپایی دریای سیاه کیلیوس Kilyos ساحل فلوریا گونش Florya Gunes Beach آکواریوم استانبول دریای مرمره بیوک آدا جزیره شیله آوان وسایل حمل و نقل عمومی سواحل درياي سياه
کل دیدگاه کاربران (0)