ثبت نام

ساحل ببک استانبول

محله ببک استانبول Bebek محله ای سرسبز، شیک، مدرن و بسیار زیبا در کناره تنگه بسفر است که در قسمت اروپایی استانبول و در منطقه بشیکتاش قرار دارد. ساحل ببک استانبول فضای بسیار آرام و دلنشینی دارد و با وجود کافه ها و رستوران های بسیار خوب در کنار دریا و نیز فروشگاه های شیک محبوبیت زیادی را در بین گردشگران کسب کرده است. اما این همه چیز در مورد این مکان زیبا نیست. یک پیاده روی طولانی در کنار تنگه بسفر و لذت بردن از چشم انداز فوق العاده آن می تواند لحظات بسیار خاطره انگیزی را از سفر شما به این ناحیه رقم بزند.


 
از جمله آثار تاریخی که در این مکان به جای مانده است ساختمان سفید رنگی است که در کنار بسفر قرار دارد و هم اینک سفارتخانه مصر در استانبول می باشد.


 
محله ببک همچنین خانه های بسیار زیبا و لوکس را در خود جای داده است که تعدادی از آنها محل فیلم برداری سریال ها و فیلم ها بوده اند.

 
  ببک از محله های مورد علاقه محلی ها می باشد و در روز های آخر هفته (شنبه و یک شنبه) راه های منتهی به آن دارای ترافیک است بنابراین سعی کنید روزهای اواسط هفته را برای بازدید از این مکان انتخاب کنید.
 بستنی های این منطقه معروف هستند و یکی از معروف ترین آنها بستنی فروشی Bebek Mini Dondurma می باشد.

پیشنهاد تریپ اند تیپس

از ببک به سمت قلعه روملی Rumeli Hesari حرکت کنید. این مسیر پیاده روی که در محیطی همراه با آرامش و چشم انداز فوق العاده بسفر همراه است تقریبا 30 دقیقه زمان می برد.

جاذبه های گردشگری نزدیک


چگونه به ساحل ببک استانبول برویم

چگونه به ساحل ببک استانبول برویم :

از میدان تکسیم اتوبوس های40T, 42T  را سوار شوید و بعد از حدود 45 دقیقه در ایستگاه Bebek از آن پیاده شوید.
اگر در آکسارای، لاللی، منطقه تاریخی سلطان احمد و یا امینونو هستید ابتدا سوار ترم Tram T1 شوید و در ایستگاه کاباتاش Kabataş پیاده شوید و از آنجا توسط اتوبوس های 22, 25E, 22RE به ببک بروید (سفر با اتوبوس حدود 35 دقیقه زمان می برد).

 

استانبول ببک تنگه بسفر قسمت اروپایی بشیکتاش کافه رستوران بستنی فروشی محله چگونه برويم ساحل به
کل دیدگاه کاربران (1)

سه شنبه 21 اسفند 1397
ببک

| از ببک به همراه رفتن به قلعه روملی دیدن کردم.در ایستگاه روملی Rumeliاز اتوبوس پیاده شدم بعد از بالا رفتن از قلعه و برگشتن از آن،از کنار دریا به سمت ببک حرکت کردم.این یک مسیر راهپیمایی حدودا بیست دقیقه ای بود که در طول مسیر دیدن قایق های تفریحی و همچنین خانه های زیبا، بسیار لذت بخش بود.بعد از ورود به این منطقه وارد پارکی در کنار دریا شدم که در آن زمان اجرای زنده موسیقی در آن برگزار میشد و مدتی را در آن سپری کردم.اگر قصد رفتن به ببک را دارید در نظر داشته باشید که در بعضی از ساعت های روز این منطقه دارای ترافیک های سنگینی هست بنابراین زمان بیشتری را برای اینجا کنار بگذارید .