ثبت نام

محله نیشان تاشی استانبول

محله نیشان تاشی استانبول Nisantasi از محله های بسیار شیک و مجلل منطقه شیشلی Şişli در قسمت اروپایی استانبول می باشد. این محله مملو از خیابان های پر زرق و برق با فروشگاه ها، بوتیک ها و مراکز خرید مدرن می باشد که همگی جزو بهترین و البته گران قیمت ترین ها در استانبول محسوب می شوند و در این بین مزون های لباس عروس و لباس های شب بیشتر از بقیه خودنمایی می کنند.


 
خیابان تشویکیه Teşvikiye که مرکز خرید سیتیزنیشان تاشی  City' S و مسجد قدیمی تشویکیه Teşvikiye Mosque در آن قرار دارند، خیابان ماچکا Maçka و نیز خیابان عبدی ایپکچی Abdi İpekçi که فروشگاه ها و کافه ها و رستوران ها را در خود جای داده اند از مشهورترین خیابان های نیشان تاشی می باشند. نیشان تاشی همچنین یک پارک کوچک را در خود جای داده است.


 

جاذبه های گردشگری نزدیک

چگونه به محله نیشان تاشی استانبول برویم

در میدان تکسیم سوار متروی M2 شوید و در ایستگاه عثمان بی OSmanbey پیاده شوید. به محض پیاده شدن از قطار تابلوهای خیابان روملی Rumeli را تعقیب کنید و در این خروجی از مترو خارج شوید. حالا در سمت چپ شما خیابان روملی  Rumeliقرار دارد. وارد این خیابان شوید . پس از دقائقی پیاده روی به ابتدای خیابان تشویکیه Teşvikiye خواهید رسید.

 

استانبول نیشان تاشی شیشلی قسمت اروپایی خیابان مراکز خرید خیابان تشویکیه مرکز خرید ستیز مسجد قدیمی تشویکیه خیابان ماچکا خیابان عبدی ایپکچی
کل دیدگاه کاربران (1)

سه شنبه 21 اسفند 1397
نیشان تاشی

| نیشان تاشی محله های نزدیک میدان تقسیم هست که فقط یک ایستگاه مترو با آن فاصله دارد.از ایستگاه متروی عثمانبی با چند دقیقه پیاده روی به این منطقه مدرن می رسید که پر از مغازه ها و مزون های به روز دنیا هست.جنس های داخل مغازه های نیشان تاشی گران هستند و من خرید خاصی را نتونستم انجام بدم و به گشت زدن داخل خیابان ها اکتفا کردم.