ثبت نام

لگولند استانبول

لگولند دیسکاوری سنتر Discovery Centre Legoland در مرکز خرید فروم Forum استانبول قرار دارد. در لگولند کودکان به همراه بزرگترهای خود می توانند از دنیایی از خلاقیت و رنگ در مرکز آموزش این مجموعه لذت ببرند و مهارت هایی را در جهت ساخت لگو کسب کنند. جذاب ترین و مهم ترین بخش این مجموعه، سرزمین اصلی Mainland می باشد که در آن بعضی از آثار تاریخی و دیدنی ترکیه و سایر کشورهای جهان با بیش از یک میلیون قطعه لگو ساخته شده است. این مجموعه همچنین دارای یک سینمای 4D و یک فروشگاه لگو می باشد.نکات

ورودیه این مجموعه 57 لیر و برای زیر 3 سال رایگان می باشد.
ساعت کار این مجموعه 10 صبح تا 8 شب می باشد و آخرین ساعت پذیرش آن ساعت 6 عصر می باشد.
دارندگان کارت های اعتباری می توانند از تخفیف های مناسبی که در وب سایت لگولند گذاشته می شود استفاده کنند.
https://www.legolanddiscoverycentre.com/
ورود بزرگسالان بدون همراه داشتن کودکان زیر 14 سال در لگولند ممنوع می باشد.
بزرگسالانی که می خواهند بدون حضور کودکان در لگولند حضور داشته باشند می توانند بین ساعت های 7 تا 9 شب در اولین چهار شنبه هر ماه که به بزرگسالان اختصاص یافته است از تفریحات این مجموعه لذت ببرند.
 

پیشنهاد تریپ اند تیپس

بلیت لگولند به همراه بلیت موزه مادام توسو و بلیت آکواریوم سی لایف به صورت ترکیبی و با تخفیف های بسیار خوب به شرح زیر در ورودیه هر یک از اماکن یاد شده به فروش می رسد بنابراین پشنهاد می شود از بلیت های ترکیبی برای بازدید از این اماکن استفاده نمایید.
لگو لند و موزه مادام توسو 91 لیر
آکواریوم سی لایف و لگو لند 91 لیر
آکواریوم سی لایف و موزه مادام توسو و لگولند 108 لیر
به هنگام بازدید از این مکان، خرید کردن در یکی از بزرگترین مراکز خرید استانبول یعنی مرکز خرید فروم Forum که لگولند را در خود جای داده است را فراموش نکنید.

جاذبه های گردشگری نزدیک

چگونه به لگولند استانبول برویم

سوار خط متروی M1A و یا M1B شوید و در ایستگاه کجاتپه Kocatepe از آن پیاده شوید که در کنار مرکز خرید فروم Forum قرار دارد. لگو لند داخل این مرکز خرید قرار دارد.

 

استانبول لگولند لگولند دیسکاوری سنتر مرکز خرید فروم
کل دیدگاه کاربران (0)