ثبت نام

پارک آبی آکوا کلاب دلفین استانبول

پارک آبی آکوا کلاب دلفین استانبول Aqua Club Dolphin بزرگترین پارک آبی استانبول می باشد که در قسمت اروپایی این شهر واقع شده است. این پارک آبی دارای چندین استخر بزرگ و کوچک با عمق های متفاوت برای کودکان و بزرگسالان و نیز انواع سرسره ها و سرگرمی های آبی برای تمامی سنین میباشد. 
 

نکات

قیمت ورودی پارک آبی دلفین استانبول در روزهای وسط هفته برای آقایان 60 لیر و بانوان 45 لیر می باشد و برای 5 تا 12 سال 30 لیر و برای زیر 5 سال رایگان می باشد.
ورودیه این پارک آبی در روزهای آخر هفته برای آقایان 70 لیر و بانوان 55 لیر می باشد و برای 5 تا 12 سال 35 لیر و برای زیر 5 سال رایگان می باشد.
 
ورود هر گونه غذا و نوشیدنی به این پارک ممنوع می باشد.
بهترین زمان برای استفاده از این پارک آبی روزهای اواسط هفته می باشد.
برای استفاده از شاتل رایگان این پارک آبی بهتر است از روز قبل توسط تلفن 05305152956  اقدام به رزرو کردن این سرویس نمایید.

 

چگونه به پارک آبی آکوا کلاب دلفین استانبول برویم

بهترین نحوه رفتن به پارک آبی دلفین استانبول استفاده از شاتل رایگان آن است. سرویس رایگان پارک آبی دلفین استانبول برای همه قابل استفاده می باشد و این شاتل درمقابل هتل مارمارای در میدان تکسیم توقف دارد (به نقشه حمل و نقل میدان تکسیم مراجعه کنید). این شاتل بین ساعت 9 تا 10 صبح در این مکان توقف دارد.

در صورتی که قصد استفاده از سرویس رایگان پارک آبی دلفین را ندارید درمیدان تکسیم اتوبوس 76E را سوار شوید و در ایستگاه Bahçeşehir Merkez از آن پیاده شوید (تقریباً یک ساعت زمان می برد). از این ایستگاه با پانزده دقیقه پیاده روی به این پارک آبی خواهید رسید.

آدرس پارک آبی دلفین استانبول : Su Oyunları Merkezi, Esenkent Mahallesi, Onur Güvener Cad, Bahçeşehir Girişi, 34517 Esenyurt/İstanbul, Turkey

 

استانبول قسمت اروپایی پارك آبي كلاب دلفين آكوا چگونه برويم ميدان تكسيم سرويس رايگان مترو اتوبوس دلموش قيمت بليط نحوه ورودي آدرس
کل دیدگاه کاربران (0)