ثبت نام

شهربازی استانبول (اسفانبول)

شهربازی استانبول (اسفانبول)   Theme Park Isfanbulکه پیش از این به نام شهر بازی ویالند Vialand شناخته شده است بزرگترین شهر بازی و پارک مفهومی استانبول است که در محله ایوپ Eyup در نزدیکی گلدن هرن واقع شده است. این مجموعه که در فضایی بالغ بر 120 هزار متر مربع ساخته شده است قسمت هایی چون یک شهر بازی بسیار مجهز، مرکز خریدی بزرگ و یک هتل بسیار خوب را در خود جای داده است.


 
شهر بازی Park  Amusementجذاب ترین قسمت این پارک مفهومی می باشد که 27 نوع سرگرمی از جمله رولر کسترها و ترن های هوایی آبی و ... را در بر می گیرد.

 

مرکز خرید Isfanbul designer outlet که با 200 فروشگاه، برندهای پوشاک ترک و جهانی را در خود جای داده است در داخل این مجموعه و در نزدیکی شهر بازی آن قرار گرفته است. این مرکز خرید که در 4 طبقه بنا شده است امکاناتی چون سالن های بولینگ، سینما و یک سالن بدن سازی و یک فود کورت بسیار خوب را نیز دارا می باشد.
یک باغ وحش سرپوشیده کوچک به نام Jungle Istanbul از دیگر امکانات تفریحی این مجموعه می باشد که در داخل مرکز خرید Isfanbul designer outlet قرار دارد. این باغ وحش شامل یک پارک کوچک حیوانات، تونل وحشت و سافاری می باشد که برای استفاده کردن از آن باید مبلغی جدا از ورودیه پارک را پرداخت کنید.

نکات

قیمت بلیط شهر بازی استانبول (ویالند سابق) برای بالای 15 سال 179 لیر و برای بین 3 تا 14 سال 169 لیر و زیر 3 سال رایگان می باشد.
ورودیهJungle Istanbul  که شامل سه قسمت Jungle Park, Dungeon, Safari می باشد 40 لیر و برای زیر 3 سال رایگان می باشد.
 
ساعت کار این پارک در روزهای اواسط هفته 10 صبح تا 7 عصر و در روزهای جمعه و شنبه و یک شنبه تا 9 شب می باشد.
ساعت کار مرکز خرید این مجموعه تا ساعت 10 شب می باشد.
 
http://www.isfanbul.com/
فوت کورت داخل مرکز خرید Isfanbul designer outlet بهترین گزینه برای صرف غذا می باشد.

چگونه به شهربازی استانبول (اسفانبول) برویم

بهترین راه برای رسیدن به این مکان و بازگشت از آن استفاده از شاتل رایگان این مجموعه است که در میدان تکسیم توقف دارد (به نقشه حمل و نقل میدان تکسیم مراجعه کنید). این شاتل بین ساعت 10 تا 15 در این مکان توقف دارد.

 

استانبول شهر بازي اسفانبول ويالند پارك مفهومي رولر كستر ترن هوايي مركز خريد قيمت بليط
کل دیدگاه کاربران (0)