ثبت نام

پل گالاتا استانبول

پل گالاتا استانبول Galata Bridge یکی از سمبل های این شهر می باشد که با طولی حدود نیم کیلومتر بر روی گلدن هرن کشیده شده است و محله گالاتا (کاراکوی) واقع در قسمت اروپایی مدرن و امینونو در قسمت تاریخی استانبول را به هم متصل می کند.


 
در پل گالاتا چه می بینیم

قدم زدن بر روی این پل در جایی که ماهیگیران مشغول فعالیت می باشند و نظاره کردن حرکت کشتی ها بر روی گلدن هرن و تنگه بسفر و نیز تماشای آثار تاریخی مانند مسجد جدید و مسجد سلیمانیه از روی این پل می تواند از خاطره انگیزترین بخش های سفر شما به استانبول باشد.


 
بازدید از طبقه پایین این پل اما لذت چشیدن انواع غذاهای دریایی و ترکی به همراه چشم اندازفوق العاده گلدن هرن را به همراه خواهد داشت. علاقه مندان به غذاهای دریایی می توانند از خوردن ساندویچ ماهی و سایر غذاهای دریایی در زیر پل گالاتا لذت ببرند. منظره مسجد جدید Yeni Camii در هنگام غروب و یا طلوع آفتاب از زیر این پل یکی از تصاویر زیبایی است که در بیشتر کارت پستال های استانبول دیده می شود.

پیشنهاد تریپ اند تیپس

اگر اهل پیاده روی هستید پس از بازدید از برج گالاتا مسیر سر پایینی به سمت پل گالاتا را طی کنید تا پس از حدود 15 دقیقه پیاده روی به آن برسید. همچنین شما می توانید به همراه بازدید از امینونو از این مکان دیدن کنید.

جاذبه های گردشگری نزدیک

  • امینونو و جاذبه های گردشگری آن کمتر از 5 دقیقه پیاده روی
  • منطقه تاریخی سلطان احمد تقریباً 15 دقیقه پیاده روی
  • برج گالاتا تقریباً 15 دقیقه پیاده روی
  • خیابان استقلال تقریباً 20 دقیقه پیاده روی

چگونه به پل گالاتا استانبول برویم

نحوه رفتن به پل گالاتا :

برای رفتن به پل گالاتا سوار ترم Tram T1 شوید و در ایستگاه امینونو Eminönü و یا کاراکوی Karaköy از آن پیاده شوید.

 

استانبول پل گالاتا قسمت اروپایی امینونو گلدن هرن تنگه بسفر منطقه تاریخی سلطان احمد غذاهای دریایی چگونه برويم نحوه رفتن به
کل دیدگاه کاربران (1)

دوشنبه 20 اسفند 1397
پل زیبای گالاتا

| پل گالاتا دو ناحیه گالاتا و امینونو را به هم متصل می کند.تراموا در دو سمت آن توقف می کند که نام ایستگاه های آن کاراکوی و امینونو هستند.قدم زدن بر روی پل گالاتا را از دست ندهید.در اینجا در روی پل ماهیگیرها قلاب به آب می اندازند و مشغول ماهیگیری هستند.در زیر پل هم غذاهای دریایی به فروش می رسد.اگر از سمت امینونو وارد زیر پل شوید میتوانید ساندویچ ماهی ارزون قیمت را با ده لیر بخرید و نوش جان کنید.