ثبت نام

خیابان نویزاده

خیابان نویزادهNevizade Sokak  که در نزدیکی خیابان استقلال قرار دارد به خاطر شور و هیجان شبانه اش، کافه ها، رستوران ها و نیز نوازندگان موسیقی دوره گردش شهرت یافته است. این خیابان باریک که طول آن تقریباً صد متر می باشد از ابتدا تا پاسی از شب میزبان گردشگرانی است که از نشستن در رستوران ها و کافه های این خیابان لذت می برند.


 


 
 
 

جاذبه های گردشگری نزدیک

  • میدان تکسیم 10 دقیقه پیاده روی
  • خیابان استقلال و جاذبه های گردشگری آن 5 دقیقه پیاده روی

چگونه به خیابان نویزاده برویم

نویزاده در اواسط خیابان استقلال قرار دارد بنابراین برای رسیدن به آن، از میدان تکسیم وارد خیابان استقلال شوید. پس از حدود ده دقیقه پیاده روی و بعد از عبور از موزه مادام توسو، در سمت راست خود  به خیابان صحنه Sahne SK خواهید رسید. وارد این خیابان شوید و پس از عبور از چیچک پاساژ و فروشندگان ماهی در سمت راست خود به این خیابان خواهید رسید.
 
 

استانبول نويزاده استقلال
کل دیدگاه کاربران (1)

یکشنبه 19 اسفند 1397
نویزاده زنده و پرهیجان

| نویزاده خیابانی باریک است که دو طرف آن فقط کافه و رستوران می بینید .صندلی های کافه ها و رستوران ها بیرون ازآنها در پیاده رو چیده شده و فقط یک راه باریک برای عبور عابرین وجود داره.از داخل بیشتر رستوران ها هم صدای موسیقی به گوش میرسه و به جز اون گروه های موسیقی دوره گرد هم در داخل این خیابان به چشم می خورند.نویزاده جو خیلی خوبی را داره که میشه ساعتها روی یکی از صندلی های میزها نشست و لذت برد.