ثبت نام

خیابان مودا

خیابان مودا .Cd Moda از جمله خیابان های پرطرفدار در قسمت آسیای استانبول است که در منطقه کادیکوی قرار گرفته است. کوچه های باریک در دو سوی این خیابان که کافه ها و رستوران های خوبی را در خود جای داده اند و نیز فروشگاه ها و بوتیک های عرضه کننده پوشاک در سرتاسر این خیابان، رونق خاصی را به این مکان بخشیده اند ولی چیزی که مودا را با سایرین متفاوت می کند وجود تراس ها و باغ هایی با چشم انداز زیبای دریا در انتهای این خیابان می باشد که لذت نوشیدن چای و قهوه را در محیطی آرام برای گردشگران فراهم می آورد.
 
در خیابان مودا چه می بینیم

از همان ابتدای ورود به این خیابان کوچه های باریک و زیبا در دو طرف این خیابان که کافه ها و رستوران های خوبی را در خود جای داده اند جلب توجه می کنند. اگر مسیر حرکت خود را در این خیابان ادامه دهید به بستنی فروشی مشهور علی اوستا Ali Usta خواهید رسید که جزو بهترین ها در نوع خود در استانبول می باشد. اگر به خیابان مودا می روید حتماً طعم فوق العاده این بستنی را امتحان کنید.
  
در ادامه به کافه ها و باغ ها و تراس های  کنار دریا خواهید رسید که مکانی مناسب برای نوشیدن چای و قهوه و استراحتی کوتاه در ساحل دریا می باشد.


خیابان مودا به یک پارک ساحلی بسیار زیبا ختم می شود که فضایی دلنشین برای پیاده روی و یا دوچرخه سواری در کنار دریا می باشد.


 

 
           

جاذبه های گردشگری نزدیک


چگونه به خیابان مودا برویم

پس از ورود به کادیکوی ابتدا وارد خیابان بهاریه شوید. این خیابان را تا انتها ادامه دهید تا به یک میدان کوچک برسید. از این میدان تابلوهای خیابان مودا را تعقیب کنید تا به آن برسید. این مسیر پیاده روی تقریبا 20 دقیقه زمان می برد.

 

استانبول كاديكوي بستني علي اوستا قسمت آسيايي رستوران كافه
کل دیدگاه کاربران (1)

یکشنبه 26 اسفند 1397
خیابان Moda

| خیابان Moda در منطقه آسیایی استانبول از خیابان های مورد علاقه توریست هاست که گرچه زرق و برق خیابان بغداد و بهاریه را نداره ولی تعداد زیادی از توریست ها این خیابان رو برای قدم زدن انتخاب می کنن.انتهای این خیابان یک پارک بسیار زیبا در کنار دریای مرمره هست که میشه خستگی پیاده روی را در داخل آن در کرد.