ثبت نام

خیابان بهاریه

خیابان بهاریه .Cd Bahariye از دیگر خیابان های جذاب و توریستی استانبول می باشد که در قسمت آسیایی این شهر و در منطقه کادیکوی قرار دارد. این خیابان با پیاده روهایی آراسته، رستوران ها، کافه ها و فروشگاه های شیک یکی از محبوب ترین خیابان ها برای گشت و گذار در نزد گردشگران می باشد. بهاریه خیابانی به طول تقریبی 700 متر و در نزدیکی اسکله کادیکوی می باشد که طی کردن کل آن نیاز به ده دقیقه پیاده روی دارد. اگر به قسمت آسیایی استانبول وارد می شوید قدم زدن در این خیابان زیبا را از دست ندهید.


 
در خیابان بهاریه چه می بینیم

در ابتدای این خیابان یک مجسمه گاو قرار دارد (Boga) که نقطه ورود به آن می باشد. پس از ورود به این خیابان، یک تراموای قدیمی توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. این تراموا در محدوده اسکله کادیکوی و خیابان بهاریه و خیابان مودا تردد می کند.
 
درانتهای خیابان بهاریه یک میدان کوچک و زیبا قرار دارد که از این مکان می توانید با توجه به تابلوهای راهنما وارد خیابان مودا Moda شوید و مسیر پیاده روی خود را ادامه دهید.


 
 

جاذبه های گردشگری نزدیک

 

 

چگونه به خیابان بهاریه برویم

از مقابل اسکله کادیکوی وارد خیابان .Söğütlü Çeşme Cd شوید و مسیرتان را ادامه دهید تا به میدان بوگا Boga Meidani برسید که مجسمه گاو در آن قرار دارد. خیابانی که در ابتدای آن مجسمه گاو قرار دارد خیابان بهاریه است. مسیر پیاده روی از اسکله کادیکوی تا ابتدای خیابان بهاریه کمتر از ده دقیقه زمان می برد.

 
 

کل دیدگاه کاربران (1)

چهارشنبه 22 اسفند 1397
خیابان بهاریه

| بهاریه از خیابان های محبوب قسمت آسیایی هست که نزدیک اسکله کادیکوی قرار دارد.درست در مقابل اسکله یک خیابان پهن و بزرگ هست که اگر داخل آن شوید پس از مدتی به یک مجسمه گاو می رسید .در اینجا در سمت راست خودتان خیابان بهاریه را خواهید دید.بهاریه خیابان قشنگی است که دو طرف آن پر از مغازه ها و رستوران ها هست و جزو خیابان های با کلاس استانبول محسوب می شود.