ثبت نام

خیابان بغداد استانبول

خیابان بغداد استانبول .Bagdat Cd در قسمت آسیایی این شهر و در منطقه کادیکوی قرار دارد. بغداد یکی از پر جنب و جوش ترین، جذاب ترین و لوکس ترین خیابان های استانبول است که بعد از استقلال مهم ترین خیابان این شهر محسوب می شود. این خیابان زیبا که در دو سوی آن درختان سرسبز قد علم کرده اند محبوبیت خود را به خاطر مراکز خرید مدرن، فروشگاه های شیک، بوتیک های مد روز و نیز رستورانها و کافه هایی با کیفیت عالی به دست آورده است.


بغداد خیابانی بلند با طول تقریباً چهارده کیلومتر می باشد که شلوغ ترین و جذاب ترین قسمت این خیابان برای گشت و گذار، ما بین خیابان جاده بستان اسکله Caddebostan Iskele Sk که روبروی فروشگاه میگروس قرار دارد و خیابان پلاژ یولو Plaj Yolu SK که هتل سوآدیه Hotel Suadiye در آن قرار دارد می باشد.

 
روزهای آخر هفته از بعد ازظهر به سمت شب شلوغ ترین و پرترافیک ترین زمان این خیابان می باشد. خیابان بغداد محبوب ترین مکان برای گشت و گذار با ماشین در نزد جوانان استانبول می باشد.
 

جاذبه های گردشگری نزدیک

چگونه به خیابان بغداد استانبول برویم

از اسکله کادیکوی سوار دلموش های بستانچی شوید. شما می توانید در دو نقطه از دلموش پیاده شده و به سمت خیابان بغداد حرکت کنید.
1. درمقابل  خیابان جاده بستان اسکله Caddebostan Iskele Sk که یک فروشگاه میگروس روبروی آن قرار دارد پیاده شوید و این خیابان را ادامه دهید تا به خیابان بغداد برسید.
2. جنب هتل سوآدیه Hotel Suadiye از دلموش پیاده شوید. این هتل داخل خیابان پلاژ یولو Plaj Yolu SK قرار دارد. این خیابان را ادامه دهید تا به خیابان بغداد برسید.
در هنگام سوار شدن دلموش، مسیر را با راننده آن در میان بگذارید تا شما را در محل مناسب پیاده کند.

 

استانبول قسمت آسيايي كاديكوي رستوران جاده بستان خيابان بغداد چگونه برسيم
کل دیدگاه کاربران (1)

چهارشنبه 22 اسفند 1397
خیابان بغداد

| خیابان بغداد در قسمت آسیایی استانبول قرار داره.برای اینکه به خیابان بغداد برسید ابتدا با دلموش های میدان تکسیم به کادیکوی برید و از آنجا با دلموش به خیابان بغداد برید.این خیابان از گران قیمت ترین خیابان های استانبول است که دو طرف آن پر از بوتیک ها و مغازه های گران قیمت هست.در نزدیکی این خیابان هم محله جاده بستان هست که با دقایقی کوتاه پیاده روی به آن می رسید.