ثبت نام

محله های آکسارای و لاللی استانبول

محله های آکسارای و لاللی استانبول  Laleli - Aksaray دو محله نزدیک به یکدیگر در منطقه فاتیح هستند که در نزدیکی ناحیه تاریخی سلطان احمد قرار گرفته اند. این دو محله به دلیل قرار گرفتن در بازار، زرق و برق محله هایی چون تکسیم و شیشلی را ندارند ولی به علت دسترسی آسان به خرید و وسایل حمل و نقل عمومی و همچنین هتل هایی با قیمت مناسب، از محله های پرطرفدار برای اقامت گردشگرانی است که بیشتر با هدف خرید به استانبول سفر می کنند.


هتل های آکسارای و لاللی

آکسارای و لاللی از محله های شلوغ و مراکز خرید و عمده فروشی استانبول هستند که به همین علت هتل های این ناحیه قیمت پایین تری را نسبت به  محله هایی چون تقسیم (تکسیم) و شیشلی دارا می باشند ولی ارزان تر بودن هتل های این ناحیه دلیل بر بی کیفیت بودن همه هتل های آن نمی باشد. در انتخاب هتل در محله های آکسارای و لاللی دقت کنید و حتی الامکان هتل های نزدیک خیابان اصلی و کوچه های پر تردد را انتخاب کنید زیرا مواردی از نا امنی در خیابان های خلوت منتهی به هتل ها خصوصاً درهنگام شب گزارش شده است که البته شامل هتل هایی در مناطق پرتردد نمی باشد.

اگر علاقه مند به گشت و گذار تا نیمه های شب در خیابان ها هستید این ناحیه جای خوبی برای انتخاب هتل شما نمی باشد و در اطراف هتل خود مکان مناسبی را برای این کار نخواهید یافت.

 در هنگام انتخاب هتل های 3 ستاره در این ناحیه (و کلاً استانبول) دقت کنید زیرا بعضی از هتل های 3 ستاره استانبول دارای کیفیتی درحد مسافرخانه هستند.
 

 

جاذبه های گردشگری نزدیک


چگونه به محله های آکسارای و لاللی استانبول برویم

اگر در میدان تکسیم قرار دارید دلموش بهترین وسیله برای رسیدن به آکسارای می باشد.
همچنین اگر در منطقه تاریخی سلطان احمد و یا امینونو و حتی در میدان تکسیم قرار دارید با توجه به نقشه مترو خود را به  ترم Tram T1 برسانید و در ایستگاهAksaray  و یا Laleli پیاده شوید.

 
 

فاتيح سلطان احمد خريد حمل و نقل استانبول فاتیح خرید وسایل حمل و نقل عمومی آکسارای لاللی تقسیم شیشلی محله
کل دیدگاه کاربران (0)