ثبت نام

جاده بستان استانبول

جاده بستان Caddebostan از محله های منطقه کادیکوی در اطراف خیابان بغداد است که در قسمت آسیایی استانبول واقع شده است. محبوبیت و شهرت این محله به خاطر وجود سه ساحل شنا و نیز پارکی به نام دالیان Dalyan park در امتداد خط ساحلی می باشد. پارک دالیان تفرجگاهی برای ساکنین محلی و همچنین مکان مناسبی برای یک پیاده روی لذت بخش در امتداد دریای مرمره است. اگر از جاده بستان دیدن می کنید تماشای مرغان دریایی در هنگام غروب آفتاب در کنار سواحل این ناحیه را از دست ندهید.
جاذبه های گردشگری جاده بستان
 

پیشنهاد تریپ اند تیپس

از جاده بستان به همراه بازدید از کادیکوی دیدن کنید.

جاذبه های گردشگری نزدیک

  • خیابان بغداد Bağdat Cd
  • اسکله و بازار کادیکوی، خیابان بهاریه و مودا 15 دقیقه با دلموش

چگونه به جاده بستان استانبول برویم

برای رسیدن به ساحل ها و نیز پارک دالیان ابتدا در اسکله کادیکوی سوار دلموش های بستانچی شوید و روبروی فروشگاه میگروس Migros از دلموش پیاده شوید و قدم زنان از داخل پارک وارد ساحل شوید. بهتر است مقصد را در هنگام سوار شدن به راننده دلموش اعلام کنید ( جاده بستان ساحیل ). در اینجا سه ساحل شنا با فاصله کوتاهی از یکدیگر قرار دارند.
همچنین برای رسیدن به خیابان بغداد از روبروی فروشگاه میگروس وارد خیابان جاده بستان اسکله Caddebostan Iskele Sk شده و پس از دقایقی کوتاه پیاده روی به این خیابان خواهید رسید.

  برای بازگشت از جاده بستان به اسکله کادیکوی (با توجه به یکطرفه بودن مسیر جاده بستان) ابتدا باید وارد خیابان بغداد شوید و سپس توسط دلموش به کادیکوی بروید.
 
 

استانبول جاده بستان Caddebostan کادیکوی خیابان بغداد قسمت آسیایی دالیان Dalyan park دریای مرمره سواحل جاده بستان
کل دیدگاه کاربران (1)

چهارشنبه 22 اسفند 1397
جاده بستان

| جاده بستان از محله های آرام استانبول هست که اخیرا بیشتر توسط گردشگران مورد توجه قرار گرفته. راه رفتن در کنار دریا و لذت بردن از آرامش این منطقه همون چیزی هست که اینجا را مورد توجه گردشگران قرار داده و همچنین نزدیکی آن به خیابان بغداد که به راحتی می شود از هر دوتای آنها دیدن کرد.