ثبت نام

چگونه به استانبول سفر کنیم؟

چگونه به استانبول سفر کنیم؟

چگونه به استانبول سفر کنیم؟

سفر به استانبول با توجه به عدم نیاز به ویزا و تعدد پروازهای روازنه توسط ایرلاین های داخلی و خارجی، به راحتی امکان پذیر است. فقط کافی است پرواز و هتل خود را رزرو کرده و با در دست داشتن پاسپورت اقدام به سفر به این شهر تاریخی کنید. سفر به استانبول با تور و بدون تور به راحتی امکان پذیر است.
شرکت های هواپیمایی زیادی در روز به استانبول پرواز می کنند که در این بین، هواپیمایی ماهان با دو تا سه پرواز روزانه بیشترین پرواز را به خود اختصاص داده است. ایران ایر، قشم ایر، کیش ایر، آتا، زاگرس و معراج از ایرلاین های داخلی و هواپیمایی ترکیش و پگاسوس و اطلس جت از ایرلاین های ترک هستند که پروازهای منظمی را به مقصد استانبول دارند.
 
سفر با تور و بدون تور

سفر به استانبول با توجه به عدم نیاز به ویزا، به راحتی و بدون نیاز به تور امکان پذیر است فقط کافی است پرواز یا هتل خود را از وب سایت های فروش داخلی (و یا خارجی در صورت دسترسی به کارت های اعتباری) و یا آژانس های مسافرتی رزرو کرده و با در دست داشتن پاسپورت به این شهر سفر کنید. اگر تاریخ و برنامه سفر شما از مدت ها قبل مشخص است در فاصله ۳ تا ۴ ماه مانده به سفر، اقدام به رزرو کردن پرواز و هتل خود نمایید زیرا هر چه به این زمان نزدیک می شوید باید بهای بیشتری را پرداخت نمایید. در صورت سفر بدون تور حتماً بیمه مسافرتی را به صورت جداگانه تهیه کنید.
 
سفر با تور از دیگر گزینه های سفر به استانبول می باشد که شامل یک پکیج کامل پرواز و هتل و ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه به هتل (و بالعکس) و بیمه مسافرتی می باشد. بهترین زمان برای خریداری کردن تور معمولاً یک هفته قبل از سفر می باشد گرچه در بعضی موارد و در هنگام خالی ماندن پرواز ها تورهای لحظه آخری از قیمت های بسیار مناسبی برخوردارند.
 
مزایا و معایب سفر با تور و بدون تور

تورها معمولاً با توجه به چارتر بودن پروازها، تعداد روزهای مشخص و پروازها و هتل های خاصی را به شما پیشنهاد می دهند حال اینکه در صورت سفر بدون تور شما می توانید تعداد روزهای اقامت خود را به همراه هتل  و ایرلاین مورد علاقه خود انتخاب کنید.
 
مزیت استفاده از تور ارزانتر بودن قیمت آن (البته نه در همه موارد) و خدماتی چون ترانسفر فرودگاهی و بیمه مسافرتی می باشد.
 
به هر حال در نظر داشته باشید که اگر با تور و یا بدون تور سفر می کنید با مطالعه دقیق اطلاعات این وب سایت شما قادر خواهید بود که از تمامی جاذبه های گردشگری استانبول بدون نیاز به راهنمای تور بازدید کرده و از تفریحات آن لذت ببرید.
 
 

استانبول ايرلاين ماهان ايران اير معراج سفر با تور سفر بدون تور
کل دیدگاه کاربران (0)