ثبت نام

قسمت آسیایی استانبول

قسمت آسیایی استانبول

قسمت آسیایی استانبول

قسمت آسیایی استانبول که در کناره شرقی تنگه بسفر واقع شده است مکانی مناسب برای لذت بردن از زیبایی های استانبول در محیطی آرام و به دور از هیاهو می باشد. این قسمت جاذبه های گردشگری بی نظیر، منحصر بفرد و کمتر شناخته شده ای دارد که در سمت اروپایی استانبول یافت نمی شوند.


 
در اینجا شما میتوانید در کادیکوی از طعم واقعی غذاهای ترکی لذت ببرید و پس از گشت و گذار در خیابان پرزرق و برق بغداد با قدم زدن درسواحل جاده بستان به آرامش برسید و یا در اسکودار بر فراز تپه چاملیجا از بالاترین ارتفاع ممکن به نظاره زیبایی های استانبول بنشینید. ولی بی شک تماشای برج دختر در غروب آفتاب از بهترین خاطرات سفر شما به قسمت آسیایی استانبول خواهد بود.


 
 
قسمت آسیایی استانبول در یک نگاه

قسمت آسیایی استانبول دارای مناطق متعددی است که سه منطقه کادیکوی Kadikoy و اسکودار Uskudar و شیله Şile از مهمترین و بزرگترین آنها به شمار می آیند.
خیابان بهاریه و خیابان بغداد و جاده بستان و چندین ساحل کوچک برای شنا در منطقه کادیکوی قرار دارند.
چندین مسجد تاریخی و تپه چاملیجا که بام استانبول می باشد و نیز محله سالاجاک Salacak که نزدیک ترین نقطه برای رویت قلعه دختر Kiz Kulesi می باشد در منطقه اسکودار قرار دارند.
دهکده قدیمی آوا Ağva و یک فانوس دریایی قدیمی و نیز سواحل عالی دریای سیاه از جاذبه های گردشگری شیله می باشند.

استانبول تنگه بسفر اروپایی کادیکوی غذاهای ترکی سواحل جاده بستان تپه چاملیجا برج دختر Kadikoy Uskudar شیله سالاجاک Salacak Kiz Kulesi آوا دهکده قدیمی آوا دریای سیاه قسمت آسيايي اسكودار
کل دیدگاه کاربران (0)