ثبت نام

رستوران سلطان احمد کوفته جی استانبول

رستوران سلطان احمد کوفته جی استانبول Sultanahmet Köftecisi در منطقه تاریخی سلطان احمد و در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد. این رستوران تاریخی که قدمت آن به سال 1920 میلادی باز می گردد کوفته کباب و شیش کباب را با کیفیتی خوب و قیمت هایی مناسب به مشتریان خود ارائه کرده و جزو بهترین رستوران های محله سلطان احمد استانبول است.

جاذبه های گردشگری نزدیک

  • ایا صوفیه، هیپودرام، مسجد سلطان احمد و موزه هنرهای ترکی و اسلامی، آب انبار باسیلیکا سیسترن حدود 5 دقیقه پیاده روی
  • توپکاپی، پارک گلحانه، موزه موزاییک، موزه باستان شناسی، موزه تاریخ علوم وتکنولوژی در اسلام، بازار بزرگ و ایا صوفیه کوچک حدود 10 تا 15 دقیقه پیاده روی
  • امینونو و بازار مصری ها حدود 20 دقیقه پیاده روی

چگونه به رستوران سلطان احمد کوفته جی استانبول برویم

سوار ترم Tram T1 شوید و در ایستگاه سلطان احمد  Sultanahmet از آن پیاده شوید. این رستوران فقط یک دقیقه پیاده روی تا ایستگاه ترم فاصله دارد.
 
 

استانبول قسمت اروپایی رستوران سلطان احمد کوفته جی کوفته کباب شیش کباب محله سلطان احمد بهترين چگونه به برويم سلطان احمد كوفته جي تاريخي خوب
کل دیدگاه کاربران (1)

یکشنبه 11 فروردین 1398
رستوران سلطان احمد کوفته

| رستوران سلطان احمد یک رستوران با قدمت زیاد در نزدیکی میدان سلطان احمد هست.کیفیت غذا و همچنین قیمت آن بسیار خوب هست و سرویس خوبی هم ارائه میدهد.ما کوفته کباب سفارش دادیم که فوق العاده بود و 19 لیر هم برای آن پرداخت کردیم.کلا عالی بود و به همه توصیه میکنم.