ثبت نام

انتخاب هتل در استانبول

انتخاب هتل در استانبول

انتخاب هتل در استانبول

استانبول دارای طیف وسیعی از هتل ها می باشد که همه جور سلیقه ای را از هاستل ها گرفته تا هتل های 5 ستاره لوکس راضی نگه می دارد. عمده هتل های لوکس استانبول در قسمت اروپایی مدرن و در نزدیکی میدان تکسیم و نیز مناطقی چون بشیکتاش و شیشلی قرار دارند. در هنگام انتخاب هتل در نظر داشته باشید که استاندارد هتل های استانبول کمی پایین تر از استانداردهای بین المللی می باشند و باید قبل از انتخاب هتل، از کیفیت و خدمات آن اطمینان حاصل کنید.
هتل های استانبول در سراسر این شهر پراکنده هستند. آژانس های مسافرتی داخل کشور معمولاً هتل های میدان تکسیم و شیشلی و آکسارای را در غالب تور به مسافران پیشنهاد می کنند اما در مناطق دیگر استانبول مانند منطقه تاریخی استانبول نیز هتل های خوبی برای اقامت وجود دارد که غالبا توریست های اروپایی در آن اقامت دارند.

 اگر بدون تور سفر می کنید امکان رزرو کردن کلیه هتل ها توسط کارت اعتباری و یا وب سایت های رزرو هتل در داخل کشور وجود دارد فقط توجه داشته باشید که هر چه به زمان سفر خود نزدیکتر می شوید باید بهای بیشتری را برای اقامت خود بپردازید. بنابراین اگر تاریخ و برنامه سفر شما از مدت ها قبل مشخص است در فاصله ۳ تا ۴ ماه مانده به  سفر، اقدام به رزرو کردن هتل خود نمایید.
 
 هتل های میدان تقسیم و خیابان استقلال

هتل های این قسمت غالبا دارای کیفیت خوبی هستند و با توجه به نزدیکی به فروشگاه ها و مراکز خرید از محبوبیت خاصی برخوردار هستند. اگر علاقه مند به شب زنده داری و گشت و گذار در خیابان ها هستید انتخاب هتل در میدان تکسیم و خیابان استقلال می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

  • بعضی از کوچه ها و خیابان های اطراف میدان تکسیم و خیابان استقلال دارای سراشیبی های تندی هستند که دسترسی به آنها را دچار مشکل می سازند بنابراین قبل از انتخاب هتل به این موضوع توجه نمایید.
  • در هنگام انتخاب هتل های 3 ستاره در این ناحیه (و کلا استانبول) دقت کنید زیرا بعضی از هتل های 3 ستاره استانبول دارای کیفیتی درحد مسافرخانه هستند.


 
هتل های آکسارای و لاللی

آکسارای و لاللی از محله های شلوغ و مراکز خرید و عمده فروشی استانبول هستند که به همین علت هتل های این ناحیه قیمت پایین تری را نسبت به محله هایی چون تکسیم و شیشلی دارا می باشند ولی ارزان تر بودن هتل های این ناحیه دلیل بر بی کیفیت بودن همه هتل های آن نمی باشد. در انتخاب هتل در محله های آکسارای و لاللی دقت کنید و حتی الامکان هتل های نزدیک خیابان اصلی و کوچه های پر تردد را انتخاب کنید زیرا مواردی از ناامنی در خیابان های خلوت منتهی به هتل ها خصوصاً در هنگام شب گزارش شده است که البته شامل هتل هایی در مناطق پرتردد نمی باشد.
اگر به گشت و گذار در خیابان های پرهیاهو تا نیمه های شب علاقه مند هستید این ناحیه جای خوبی برای انتخاب هتل شما نمی باشد و در اطراف هتل خود مکان مناسبی را برای این کار نخواهید یافت.

 در هنگام انتخاب هتل های 3 ستاره در این ناحیه (و کلاً استانبول) دقت کنید زیرا بعضی از هتل های 3 ستاره استانبول دارای کیفیتی درحد مسافرخانه هستند.
 

 
هتل های شیشلی

شیشلی از مناطق شیک و پر زرق و برق استانبول است که فقط یک ایستگاه مترو با میدان تکسیم فاصله دارد و دارای هتل هایی با کیفیت خیلی خوب است. در این منطقه شما می توانید ازهتل هایی با قیمت متوسط گرفته تا هتل های لوکس 5 ستاره مانند Ritz-Carlton,Radisson Blu ,Hilton و ... را انتخاب کنید.

هتل های بشیکتاش

بشیکتاش یکی از مناطق مهم مسکونی و گردشگری استانبول است که در فاصله کمی با میدان تقسیم قرار دارد و هتل های بسیار لوکس و با کیفیتی را در خود جای داده است. هتل های 5 ستاره این منطقه از بهترین هتل ها در استانبول هستند.

هتل های منطقه تاریخی سلطان احمد

درقسمت تاریخی استانبول و در محله های سیرکجی و سلطان احمد هتل های خوبی یافت می شوند که معمولاً گردشگران اروپایی در آن اقامت می کنند. این منطقه دارای آرامش خاصی است و از سطح بالاتری از گردشگران برخوردار است. هتل های این منطقه معمولا توسط آژانس های مسافرتی داخل کشور به مسافران پیشنهاد داده نمی شود ولی اگر بدون تور سفر می کنید امکان رزرو کردن آن توسط کارت اعتباری و یا وب سایت های رزرو هتل در داخل کشور وجود دارد.
مزیت هتل های این ناحیه نزدیکی به جاذبه های گردشگری استانبول در منطقه تاریخی استانبول و نیز آرامش و سطح بالاتر گردشگران می باشد.

 

استانبول هتل آكساراي لاللي تقسيم شيشلي بشيكتاش
کل دیدگاه کاربران (0)