ثبت نام

مرکز خرید نیشان تاشی استانبول

مرکز خرید سیتیز نیشان تاشی استانبول City’s Nisantasi در یکی از محله های پرزرق و برق و لوکس استانبول یعنی نیشان تاشی واقع شده است. این مرکز خرید شامل 150 فروشگاه می باشد که شامل برند های ترک و جهانی و رستوران ها و کافه ها می باشد. در طبقه چهارم این مرکز خرید یک فودکورت و در بالاترین طبقه آن یک مجموعه سینمایی قرار دارد. این مرکز خرید با توجه به نزدیکی به منطقه تکسیم و خیابان استقلال می تواند گزینه خوبی برای علاقه مندان به خرید باشد.

نکات

ساعت کار مرکز خرید نیشان تاشی  از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد.
شناخته شده ترین برند های این مرکز خرید Koton, Mango, Ecco می باشد.

پیشنهاد تریپ اند تیپس

اگر به دنبال خرید اجناس ارزان قیمت هستید این مرکز خرید مکان مناسبی برای شما نمی باشد.

چگونه به مرکز خرید نیشان تاشی استانبول برویم

برای رفتن به مرکز خرید نیشان تاشی (سیتیز نیشان تاشی) سوار متروی M2 شوید و در ایستگاه عثمان بی Osmanbey از آن پیاده شوید. از این ایستگاه با تقریباً 10 دقیقه پیاده روی به این مرکز خرید خواهید رسید.
 
 

استانبول City’s Nisantasi نیشان تاشی تکسیم خیابان استقلال سيتيز چگونه برويم مركز خريد ساعت كار مترو رفتن
کل دیدگاه کاربران (2)

یکشنبه 26 اسفند 1397
نه چندان متفاوت

| در آخرین ساعات باز بودن این مرکز خرید وارد آن شدیم البته قصد خرید نداشتیم و خواستیم که از فودکورتش استفاده کنیم که البته به اجبار چون دیر شده بود مجبور شدیم اینجا غذا بخوریم ولی غذاهای فودکورتش اصلا تنوع نداشت و با بقیه مرکز خریدهای استانبول فرق داشت و راضی نبودیم.

یکشنبه 26 اسفند 1397
مرکز خرید سیتیز

| مرکز خرید سیتیز در نیشان تاشی با فاصله تقریبا یک ربع پیاده روی تا ایستگاه مترو هست.بیشتر برندهای این مرکز خرید جزو برندهای گرون هستن و از برندهای ارزون قیمت ترک کمتر درش دیده میشه.تنها برندی که اینجا هست و در مراکز خرید دیگه کمتر دیده میشه برند کفش اکو ECCO هست .