ثبت نام

مرکز خرید آکوا فلوریا استانبول

مرکز خرید آکوا فلوریا استانبول Aqua Florya Mall Istanbul در منطقه فلوریا و در کنار دریای مرمره قرار دارد. این مرکز خرید با چشم انداز زیبای دریای مرمره در چهار طبقه ساخته شده است و شامل برندهای ترک و جهانی و همچنین اجناس غیر برند می باشد. بازدید کنندگان از این مال می توانند علاوه بر خرید، از بزرگترین آکواریوم استانبول که در داخل این مرکز خرید قرار دارد بازدید کنند و یا با کمی پیدا روی از شنا کردن در ساحل فلوریا گونش در فصل شنا لذت ببرند.


 
این مرکز خرید همچنین به جز فود کورت مجهز خود دارای چندین کافه و رستوران با چشم انداز زیبای دریای مرمره می باشد که می توان نشستن هواپیماها در فرودگاه آتاتورک را از داخل آنها نظاره کرد.

 

نکات

ساعت کار این مرکز خرید از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد.
در کنار این مرکز خرید مکان مناسبی برای پیاده روی در امتداد خط ساحلی وجود دارد.

پیشنهاد تریپ اند تیپس

از این مرکز خرید در هنگام بازدید از آکواریوم استانبول دیدن کنید.

چگونه به مرکز خرید آکوا فلوریا استانبول برویم

شما می توانید از شاتل رایگان آکواریوم استانبول برای رسیدن به این مرکز خرید استفاده کنید.
اگر به همراه بازدید از آکواریوم از این مرکز خرید دیدن نمی کنید ابتدا سوار متروی M2 شوید و در ایستگاه Yenikapi از آن پیاده شوید. از آنجا سوار اتوبوس های BN1, BN2 شوید و در ایستگاه Istanbul Akvaryum از آن پیاده شوید.این اتوبوس ها مسیر بین امینونو و آکواریوم را طی می کنند. رسیدن به این مرکز خرید از این طریق از میدان تکسیم تقریباً یک ساعت و ربع زمان می برد.
 
 

استانبول مرکز خرید مرکز خرید آکوا فلوریا استانبول Aqua Florya Mall Istanbul فلوریا آکوا فلوریا دریای مرمره آکواریوم استانبول ساحل فلوریا گونش دریای مرمره فرودگاه آتاتورک
کل دیدگاه کاربران (1)

پنجشنبه 23 اسفند 1397
مرکز خرید فلوریا

| بعد از بازدید از آکواریوم استانبول گشتی در این مرکز خرید زدیم.از مارک های ترک معروف چیزی را در فلوریا ندیدیم (البته خیلی وقت برای خرید نذاشتیم )و خریدی انجام ندادیم . این مرکز خرید کافه های گران قیمتی رو به دریا را دارد که دید فوق العاده ای را دارند.فود کورت این مرکز خرید دربالاترین طبقه آن قرار دارد و انواع و اقسام غذاها با قیمت های مختلف در آن یافت می شوند.