ثبت نام

مرکز خرید فروم استانبول

مرکز خرید فروم استانبول Forum Istanbul در محله بایرام پاشا واقع شده است. این مرکز خرید با فضایی بالغ بر 495.000 متر مربع بنابر ادعای سازندگان آن بزرگترین مرکز خرید اروپا می باشد و حدود 280 برند ترک و جهانی و نیز فروشگاه های لوازم خانگی سرشناسی چون IKEA را در خود جای داده است. فروم همچنین در کنار فروشگاه های جذاب خود، سرگرمی های بی نظیری را برای بازدید کنندگان از خود فراهم کرده است. آکواریوم سی لایف که یکی از بزرگترین ها در نوع خود میباشد، لگولند، سالن های سینما و بولینگ از جمله تفریحات این مکان برای بزرگسالان و کودکان می باشد.

نکات

ساعت کار  مرکز خرید فروم استانبول از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد.
http://www.forumistanbul.com.tr/en
در وب سایت این مرکز خرید امکان فارسی کردن زبان وجود دارد.
 

چگونه به مرکز خرید فروم استانبول برویم

نحوه رفتن به مرکز خرید فروم استانبول با مترو :

سوار متروی M1A شوید و در ایستگاه کجاتپه Kocatepe از آن پیاده شوید. مرکز خرید فروم استانبول  کمتر از 5 دقیقه پیاده روی با این ایستگاه فاصله دارد.
 
 

استانبول مرکز خرید Forum Istanbul آکواریوم سی لایف لگولند برند مترو چگونه برويم فروم
کل دیدگاه کاربران (1)

پنجشنبه 23 اسفند 1397
مرکز خرید فروم را پسندیدم

| مرکز خرید فروم استانبول از مجهزترین مراکز خرید استانبول هست.در اینجا تقریبا هر برندی را که در ذهن داشته باشید می توانید پیدا کنید .یکی از برند های مورد علاقه من که در دیگر مراکز خرید استانبول ندیدم Pull and Bear هست که دراینجا شعبه دارد.به جز مغازه های فروش پوشاک یکی از معروف ترین فروشگاه های بین المللی یعنی آی کیا Ikea هم در اینجا شعبه دارد.فروم جای خیلی خوبی برای خرید کردن هست.