ثبت نام

مرکز خرید اولیویوم استانبول (اوت لت اولیویوم استانبول)

مرکز خرید اولیویوم استانبول (اوت لت  اولیویوم استانبول) Olivium Outlet Center  مرکز خریدی بزرگ است که در فضایی بالغ بر 35.000 متر مربع در سال 2000 میلادی افتتاح گردیده است. این مرکز خرید که در آن، فروشندگان اجناس حراج شده خود را در رگال های خارج از مغازه به فروش می رسانند مکان مناسبی برای خرید اجناس تک سایز و تخفیف خورده می باشد. اولیویوم همچنین بسیاری از برندهای معتبر ترک و بین المللی مانندPierre Cardin, Altınyıldız, İnci, Hotiç, Levis Nike, Adidas, Puma, Watsons, Atasun Optik, D’s Damat, Penti, Armağan Oyuncak, US Polo, Mavi Jeans, Koton, LCW, Gratis, English Home را در خود جای داده است. این اوت لت همچنین دارای یک فودکورت مجهز می باشد.


نکات

ساعت مرکز خرید اولیویوم از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد.
در خارج از این مرکز خرید یکی از بزرگترین شعبه های برند کوتون Koton قرار دارد.

چگونه به مرکز خرید اولیویوم استانبول (اوت لت اولیویوم استانبول) برویم

آدرس مرکز خرید اولیویوم استانبول با مترو و تراموا :

برای رفتن به مرکز خرید اولیویوم استانبول (اوت لت اولیویوم استانبول) سوار تراموای T1 Tram شوید و در ایستگاه زیتین بورنو Zeytinburnu از آن پیاده شوید. در سمت دیگر خیابان سوار دلموش شوید و در مقابل این مرکز خرید از آن پیاده شوید (مقصد را به راننده دلموش اعلام کنید). فاصله مرکز خرید اولیویوم تا میدان تکسیم با این روش تقریبا یک ساعت و نیم می باشد.


 

استانبول مركز خريد اوت لت اوليويوم تخفيف برند مترو تراموا چگونه ساعت كار
کل دیدگاه کاربران (1)

پنجشنبه 23 اسفند 1397
اولیویوم استانبول دور و نه چندان خوب

| مرکز خرید اولیویم در فاصله زیاد با میدان تقسیم قرار داره.اول باید سوار ترن بشید و بعد دلموش که تقریبا یک ساعت و نیم تا دو ساعت طول میکشه. اینجا رو با پیشنهاد یکی از دوستانم که قبلا رفته و خرید کرده بود رفتم ولی خودم از رفتنش پشیمون هستم.درسته که جنسهای تخفیف خورده اینجا قیمتش پایین هست ولی در عوض کیفیتش هم پایین تر هست و کلا انتظار رو برای خرید در استانبول برآورده نمیکنه .