ثبت نام

تاریخ فستیوال خرید استانبول، فصل حراج استانبول

تاریخ فستیوال خرید استانبول، فصل حراج استانبول

تاریخ فستیوال خرید استانبول، فصل حراج استانبول

اگر به قصد خرید به استانبول سفر می کنید اطلاع از زمان دقیق جشنواره خرید استانبول و نیز زمان بهترین تخفیف ها و حراج ها می تواند کمک بسیار مفیدی برای تصمیم گیری در مورد زمان دقیق سفر شما به استانبول باشد.
 
جشنواره خرید استانبول

جشنواره خرید استانبول بهترین زمان برای خرید دراستانبول می باشد. این جشنواره همه ساله در تاریخ 10 تیر تا 25 تیر (16 July to 1 July) در بیشتر مراکز خرید این شهر برگزار می شود که شرکت کنندگان در آن می توانند علاوه بر لذت بردن از برنامه های شاد و پرهیجان، کنسرت ها، نمایش های مد و قرعه کشی ها، از فوق العاده ترین تخفیف ها و بهترین قیمت های اجناس استفاده کنند. در طول زمان این جشنواره ساعت کار مراکز خرید استانبول که عموماً تا ساعت 10 شب می باشد تا پاسی از شب افزایش می یابد و زمان بیشتری را برای خرید در اختیار علاقه مندان می گذارد.


 
  زمان جشنواره استانبول در برخی سالها با توجه به مناسبت ها و رویداد های کشور ترکیه مانند انتخابات و مواردی از این دست تغییر می کند بنابراین برای اطلاع از تاریخ دقیق این جشنواره و نیز مراکز خریدی که در این جشنواره شرکت می کنند به وب سایت رسمی این فستیوال مراجعه کنید.

http://istshopfest.com/en
 
بهترین زمان تخفیف ها و حراج ها در استانبول

به جز جشنواره خرید استانبول زمان هایی را که در زیر از آنها نام برده می شود بهترین زمان برای خرید در طول سال محسوب می شوند.
  • شروع فصل گرما یعنی اوخر ماه ژوئن June)) تا اواسط ماه جولای ((July که از اوایل تیرماه تا پایان آن می باشد.
  • اواخر ماه دسامبر (December) و تعطیلات ماه ژانویه (January) که از اوایل دی ماه تا آخر آن می باشد.
  • عید سعید فطر
  • عید سعید قربان

استانبول خرید فستيوال حراج جشنواره تخفيف بهترين زمان فصل
کل دیدگاه کاربران (0)