ثبت نام

ساحل آکوا بیچ

ساحل آکوا بیچAqua Beach  در قسمت آسیایی استانبول و در منطقه شیله Şile در کنار دریای سیاه قرار دارد. این ساحل خصوصی که در خلیجی سر سبز واقع شده است با امکاناتی چون تخت، چتر، رختکن، دوش و رستوران جزو بهترین و تمیزترین سواحل شیله می باشد.نکات

این ساحل از مرکز شهر استانبول بسیار دور و رسیدن به آن با وسایل حمل و نقل عمومی تقریباً دو ساعت و نیم زمان می برد.
این ساحل در روزهای تعطیلات آخر هفته (شنبه و یکشنبه) بسیار شلوغ است بنابراین سعی کنید روزهای دیگری را برای رفتن به آن انتخاب کنید.
آب های دریای سیاه در این منطقه در فصل تابستان آرام و امن ولی در ایام ابتدایی و انتهایی فصل تابستان دارای جریان های قوی هستند بنابراین از شنا کردن در خارج از مناطق معین شده و نیز دور از ساحل جداً خودداری کنید.

پیشنهاد تریپ اند تیپس

در فصل تابستان در هنگام بازدید از منطقه شیله در قسمت آسیایی می توانید از این ساحل استفاده کنید ولی اگر فقط قصد استفاده کردن از ساحل را دارید با توجه به دور بودن بیش از حد این منطقه از مرکز شهر استانبول، سواحل کیلیوس گزینه مناسب تری می باشند.

جاذبه های گردشگری نزدیک

  • فانوس دریایی تقریباً 30 دقیقه پیاده روی
  • دهکده آوا 45 دقیقه با تاکسی

چگونه به ساحل آکوا بیچ برویم

تاکسی بهترین راه برای رسیدن به این مکان می باشد. این مسیر حدود یک ساعت و ربع از میدان تکسیم و یک ساعت از اوسکودار Üsküdar زمان می برد.
ارزان ترین و البته طولانی ترین مسیر استفاده از اتوبوس است. در اوسکودار Üsküdar سوار اتوبوس های 139A شوید و در ایستگاه Sile Sanayi از آن پیاده شوید و از آنجا 20 دقیقه مسیر را پیاده طی کنید.
این مسیر بیش از دو ساعت طول می کشد و توصیه نمی شود.
 
 

قسمت آسيايي استانبول شيله
کل دیدگاه کاربران (0)