ثبت نام

کارت موزه استانبول (موزه پس استانبول)

کارت موزه استانبول (موزه پس استانبول)

کارت موزه استانبول (موزه پس استانبول)

کارت موزه استانبول یا همان موزه پس استانبول Museum Pass Istanbul کارتی الکترونیکی است که دارندگان آن می توانند از تعداد زیادی از بهترین موزه های استانبول (مانند ایاصوفیا و توپکاپی) به صورت رایگان و بدون قرار گرفتن در صف باجه بلیت فروشی دیدن کنند. قیمت این کارت ۱۲۵ لیر است و مدت اعتبار آن پنج روز کامل و یا ۱۲۰ ساعت پس از اولین بازدید می باشد. یکی از مزایای مهم استفاده از موزه کارت استانبول، فرار کردن از صف طولانی موزه ها خصوصاً در فصل های پرمسافر می باشد.


 
در زیر لیست موزه هایی که بازدید از آنها با کارت موزه استانبول به صورت رایگان می باشد بیان شده است. در ضمن، خرید موزه پس فقط در باجه های بلیت فروشی در مکان موزه های زیر امکان پذیر است.
 
Hagia Sophia
Topkapi Palace and the Harem
Hagia Irene
Istanbul Archaeological Museums
Istanbul Mosaic Museum
Museum of Turkish and Islamic Arts
Museum of the History of Science and Technology in Islam
Chora Church or Mosaic Museum
Galata Mevlevi House Museum
Yıldız Palace Museum
Rumeli Hisar Museum
 Fethiye Museum
 
  • بازدید از دلما باغچه و موزه رحمی کوچ و آب انبار یرباتان (basilica sistern) که از موزه ها و دیدنی های پرطرفدار استانبول می باشند با موزه پس امکان پذیر نمی باشد.
  • موزه پس برای کسانی مفید است که علاقه مند به بازدید از موزه ها باشند و در غیر این صورت صرفاً برای بازدید از دو موزه مهم ایاصوفیه و توپکاپی، این کارت مقرون به صرفه نمی باشد.
  • قبل از شروع به بازدید از موزه ها به روزهای تعطیلی آنها توجه کنید تا بر طبق یک برنامه زمان بندی شده بیشترین بهره را از موزه پس خود ببرید.

استانبول موزه پس موزه ها كارت موزه قيمت مزايا رايگان
کل دیدگاه کاربران (1)

یکشنبه 18 فروردین 1398
موزه پس استانبول مفید برای ما

| موزه پس استانبول برای من که عاشق دیدن کردن از موزه ها هستم بسیار مفید بود و من همه مواردی را که میشد با این کارت به صورت رایگان بازدید کرد را دیدم به جز موزه مولوی که از همه نزدیک تر و در خیابان استقلال بود! و البته کاخ ییلدیز که در حال تعمیرات هست و بسته هست.