ثبت نام

سواحل جاده بستان

محله جاده بستانCaddebostan  در قسمت آسیایی استانبول سه ساحل عمومی کوچک که با فاصله کمی از یکدیگر قرار گرفته اند را در خود جای داده است. این ساحل های شنی که در کنار دریای مرمره قرار دارند از نزدیک ترین و در دسترس ترین سواحل خانوادگی استانبول هستند که بیشتر توسط محلی ها مورد استفاده قرار می گیرند. ساحل های جاده بستان غالباً کم عرض بوده و دارای امکاناتی چون تخت، چتر، رختکن و دوش می باشند .

نکات

سواحل جاده بستان متعلق به شهرداری استانبول و به صورت عمومی هستند و ورودیه ندارند ولی برای استفاده از تخت و چتر آن باید مبلغی را پرداخت کنید.
این سواحل در تابستان شلوغ و در روزهای تعطیلات آخر هفته (شنبه و یکشنبه) بسیار شلوغ می باشند.

پیشنهاد تریپ اند تیپس

در فصل تابستان در هنگام بازدید از منطقه کادیکوی در قسمت آسیایی می توانید از سواحل جاده بستان استفاده کنید ولی اگر فقط قصد استفاده کردن از ساحل را دارید سواحل کیلیوس گزینه مناسب تری از این سواحل می باشند.

جاذبه های گردشگری نزدیک


چگونه به سواحل جاده بستان برویم

برای رسیدن به این سواحل ابتدا در اسکله کادیکوی سوار دلموش های بستانچی شوید و روبروی فروشگاه میگروس Migros از دلموش پیاده شوید و قدم زنان از داخل پارک وارد ساحل شوید.بهتر است مقصد را در هنگام سوار شدن به راننده دلموش اعلام کنید (جاده بستان ساحیل ). در اینجا سه ساحل شنا با فاصله کوتاهی از یکدیگر قرار دارند.
 
 

استانبول ساحل جاده بستان Caddebostan دریای مرمره ساحل های شنی ساحل های جاده بستان
کل دیدگاه کاربران (0)