ثبت نام

ساحل نان استاپ

ساحل نان استاپ Non Stop Beach در قسمت اروپایی استانبول و در ناحیه کیلیوس Kilyos واقع شده است. این ساحل خصوصی که در مجاورت دریای سیاه قرار دارد دارای امکاناتی چون تخت، چتر، رختکن، دوش و سرویس های بهداشتی می باشد.

نکات

ورودیه این ساحل در روزهای اواسط هفته 25 لیر و در روزهای شنبه و یکشنبه  40 لیر می باشد.
آب های دریای سیاه در این منطقه در فصل تابستان آرام و امن ولی در ایام ابتدایی و انتهایی فصل تابستان دارای جریان های قوی هستند بنابراین از شنا کردن در خارج از مناطق معین شده و نیز دور از ساحل جداً خودداری کنید.
در آب های دریای سیاه در این منطقه آبزیانی شبیه عروس دریایی زندگی می کنند که کاملاً بی خطر هستند.

پیشنهاد تریپ اند تیپس

با 15 دقیقه پیاده روی از این ساحل به پلاژ لوکس Solar و نیز پلاژهای خانوادگی Tirmata و Bamboo خواهید رسید که خدمات خوبی را ارائه می دهند.

جاذبه های گردشگری نزدیک

چگونه به ساحل نان استاپ برویم

سوار متروی M2 شوید و در ایستگاه حاجی عثمان Haciosman از آن پیاده شوید. در این مکان سوار اتوبوس های 151 و یا دلموش های به سمت کیلیوس شوید و در ایستگاه کیلیوس مرکز Kilyos Merkez از آن پیاده شوید (مسیر اتوبوس و یا دلموش تقریباً 35 دقیقه زمان می برد). پس از پیاده شدن از اتوبوس از بازار میوه و تره باری که در سمت دیگر خیابان قرار دارد عبور کنید و به سمت راست گردش کنید تا به تابلوهای راهنمای این ساحل برسید. این مسیر پیاده روی تقریباً 10 دقیقه زمان می برد.
 
 

استانبول ساحل نان استاپ ساحل Non Stop Beach قسمت اروپایی ناحیه کیلیوس Kilyos دریای سیاه
کل دیدگاه کاربران (0)