ثبت نام

ساحل بامبو بیچ

ساحل بامبو بیچ Bamboo Beach در قسمت اروپایی استانبول و در ناحیه کیلیوس Kilyos واقع شده است. این ساحل خصوصی که در مجاورت دریای سیاه قرار دارد دارای امکاناتی چون تخت، چتر، رختکن، دوش، سرویس های بهداشتی و یک کافه کوچک می باشد.

نکات

ورودیه این ساحل در روزهای وسط هفته 20 لیر می باشد.
ورود غذا به این ساحل آزاد است.
این پلاژ دارای یک کافه کوچک است که علاوه بر نوشیدنی ها، کباب های ترکی را  با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می دهد.
ورود آقایان مجرد به این ساحل آزاد می باشد.
این ساحل در روزهای تعطیلات آخر هفته(شنبه و یکشنبه) بسیار شلوغ است بنابراین سعی کنید روزهای دیگری را برای رفتن به آن انتخاب کنید.
آب های دریای سیاه در این منطقه در فصل تابستان آرام و امن ولی در ایام ابتدایی و انتهایی فصل تابستان دارای جریان های قوی هستند بنابراین از شنا کردن در خارج از مناطق معین شده و نیز دور از ساحل جداً خودداری کنید.
در آب های دریای سیاه در این منطقه آبزیانی شبیه عروس دریایی زندگی می کنند که کاملاً بی خطر هستند.
 

پیشنهاد تریپ اند تیپس

اگر با خانواده سفر می کنید این ساحل با توجه به ورودیه و خدمات مناسب، می تواند از انتخاب های خوب شما باشد.

جاذبه های گردشگری نزدیک

چگونه به ساحل بامبو بیچ برویم

سوار متروی M2 شوید و در ایستگاه حاجی عثمان Haciosman از آن پیاده شوید. در این مکان سوار اتوبوس های 151 و یا دلموش های به سمت کیلیوس شوید و در ایستگاه کیلیوس مرکز Kilyos Merkez از آن پیاده شوید (مسیر اتوبوس و یا دلموش تقریباً 35 دقیقه زمان می برد). پس از پیاده شدن از اتوبوس از بازار میوه و تره باری که در سمت دیگر خیابان قرار دارد عبور کنید و به سمت راست گردش کنید تا به تابلوهای راهنمای این ساحل برسید. این مسیر پیاده روی تقریباً 15 دقیقه زمان می برد. گزینه دیگر استفاده از تاکسی از ایستگاه اتوبوس تا محل پلاژ می باشد.
 
 

استانبول ساحل بامبو بیچ ساحل Bamboo Beach قسمت اروپایی ناحیه کیلیوس Kilyos دریای سیاه
کل دیدگاه کاربران (1)

دوشنبه 23 اردیبهشت 1398
ساحل بامبو بیچ

| همانطور که در قسمت ساحل سولار هم توضیح دادم بعد از اینکه از رفتن به این ساحل پشیمان شدیم به ساحل بامبو رفتیم که درست در کنار آن قرار داشت و ورودیه اش هم 20 لیر بود.این ساحل بسیار تمیز و آب دریا هم در اوایل تیر ماه نسبتا گرم بسیار شفاف و زلال و بدون موج بود که عکسهای آن رو گذاشتم.سرویس بهداشتی و دوش هم در این ساحل وجود داشت که بهداشتی و تمیز بودن و همچنین یک کافه کوچک که چند نوع غذاهای ترکی رو با قیمت خوب میداد که البته ما امتحان نکردیم.در کل ساحل خوبی بود و من توصیه میکنم.