ثبت نام

ساحل فلوریا گونش بیچ

ساحل فلوریا گونش بیچ Florya güneş Beach در قسمت اروپایی استانبول و در کنار دریای مرمره در مجاورت مرکز خرید معروف فلوریا واقع شده است. تماشای غروب آفتاب و هواپیماهایی که در نزدیکی این ساحل در فرودگاه آتاتورک به زمین می نشینند از جاذبه های این ساحل می باشند. این ساحل شنی دارای امکاناتی چون تخت، چتر، رختکن، دوش و کافه می باشد.نکات

ورودیه این ساحل 22 لیر می باشد.
​این ساحل در روزهای تعطیلات آخر هفته (شنبه و یکشنبه) بسیار شلوغ است بنابراین سعی کنید روزهای دیگری را برای رفتن به آن انتخاب کنید.

پیشنهاد تریپ اند تیپس

در فصل تابستان در هنگام بازدید از آکواریوم استانبول از شنا کردن در این ساحل خانوادگی لذت ببرید. این ساحل تقریباً 15 دقیقه پیاده روی تا آکواریوم فاصله دارد.

جاذبه های گردشگری نزدیک


چگونه به ساحل فلوریا گونش بیچ برویم

اگر به هنگام بازدید از آکواریوم استانبول از این ساحل استفاده می کنید پس از خروج از آکواریوم به سمت چپ گردش کنید. پس از تقریباً 15 دقیقه پیاده روی به این ساحل خواهید رسید.
و یا
اگر در میدان تکسیم قرار دارید سوار متروی M2 شوید و در ایستگاه ینی کاپی Yenikapi از آن پیاده شوید. از آنجا سوار اتوبوس های BN1, BN2 شوید و در ایستگاهFlorya    از آن پیاده شوید. این اتوبوس ها مسیر بین امینونو و این ساحل را طی می کنند.
اگر در محله تاریخی سلطان احمد و یا آکسارای ولاللی قرار دارید در امینونو اتوبوس های BN1 و BN2 را سوار شوید و در ایستگاهFlorya  از آن پیاده شوید.
 

استانبول ساحل قسمت اروپایی دریای مرمره ساحل فلوریا مرکز خرید فلوریا فرودگاه آتاتورک
کل دیدگاه کاربران (0)