ثبت نام

ساحل تیرماتا بیچ کلاب

ساحل تیرماتا بیچ کلاب Tirmata Beach Club در قسمت اروپایی استانبول و در ناحیه کیلیوس Kilyos واقع شده است. این ساحل خصوصی که در مجاورت دریای سیاه قرار دارد دارای امکاناتی چون تخت، چتر، رختکن، دوش، سرویس های بهداشتی و یک کافه می باشد.نکات

ورودیه این ساحل در روزهای وسط هفته 30 لیر و در روزهای شنبه و یکشنبه 50 لیر می باشد.
این ساحل در روزهای تعطیلات آخر هفته (شنبه و یکشنبه) بسیار شلوغ است بنابراین سعی کنید روزهای دیگری را برای رفتن به آن انتخاب کنید.
ورود غذا به این ساحل آزاد است.
این پلاژ  فاقد رستوران است و فقط یک کافه را در خود جای داده است.
ورود آقایان مجرد به این ساحل ممنوع می باشد.
آب های دریای سیاه در این منطقه در فصل تابستان آرام و امن ولی در ایام ابتدایی و انتهایی فصل تابستان دارای جریان های قوی هستند بنابراین از شنا کردن در خارج از مناطق معین شده و نیز دور از ساحل جداً خودداری کنید.
در آب های دریای سیاه در این منطقه آبزیانی شبیه عروس دریایی زندگی می کنند که کاملاً بی خطر هستند.
 

پیشنهاد تریپ اند تیپس

اگر با خانواده سفر می کنید این ساحل می تواند از گزینه های بسیار خوب در مقایسه با ساحل های  مجاور خود مانندBamboo  و Solar باشد.

جاذبه های گردشگری نزدیک

چگونه به ساحل تیرماتا بیچ کلاب برویم

سوار متروی M2 شوید و در ایستگاه حاجی عثمان Haciosman از آن پیاده شوید. در این مکان سوار اتوبوس های 151 و یا دلموش های به سمت کیلیوس شوید ودر ایستگاه کیلیوس مرکز Kilyos Merkez از آن پیاده شوید (مسیر اتوبوس و یا دلموش تقریباً 35 دقیقه زمان می برد). پس از پیاده شدن از اتوبوس از بازار میوه و تره باری که در سمت دیگر خیابان قرار دارد عبور کنید و به سمت راست گردش کنید تا به تابلوهای راهنمای این ساحل برسید. این مسیر پیاده روی تقریباً 20 دقیقه زمان می برد. گزینه دیگر استفاده از تاکسی از ایستگاه اتوبوس تا محل پلاژ می باشد.

 

استانبول ساحل تیرماتا بیچ کلاب Tirmata Beach Club قسمت اروپایی ناحیه کیلیوس Kilyos دریای سیاه کافه
کل دیدگاه کاربران (0)