ثبت نام

ساحل سولار بیچ تراپی

ساحل سولار بیچ تراپی Solar Beach Therapy در قسمت اروپایی استانبول و در ناحیه کیلیوس Kilyos در کنار دریای سیاه قرار دارد. این پلاژ خصوصی با خدمات بسیار خوبی که ارائه می دهد جزو محبوب ترین و البته گران ترین ساحل های کیلیوس در کنار دریای سیاه می باشد. سولار بیچ با ساحلی به طول یک کیلومتر امکاناتی چون چندین جکوزی با چشم انداز دریای سیاه، یک استخر کوچک و یک اسکله و نیز امکانات عمومی چون تخت، چتر، رختکن، دوش و چندین رستوران را دارا می باشد.

نکات

ورودیه این ساحل در روزهای اواسط هفته 40 لیر و در روزهای شنبه و یکشنبه 60 لیر می باشد.
این ساحل در روزهای تعطیلات آخر هفته (شنبه و یکشنبه) بسیار شلوغ است بنابراین سعی کنید روزهای دیگری را برای رفتن به آن انتخاب کنید.
ورود غذا به این ساحل ممنوع است و رستوران های این پلاژ از قیمت های نسبتاً بالایی برخوردار هستند.
ورود افراد مجرد به این ساحل آزاد می باشد.
آب های دریای سیاه در این منطقه در فصل تابستان آرام و امن ولی در ایام ابتدایی و انتهایی فصل تابستان دارای جریان های قوی هستند بنابراین از شنا کردن در خارج از مناطق معین شده و نیز دور از ساحل جداً خودداری کنید.
در آب های دریای سیاه در این منطقه آبزیانی شبیه عروس دریایی زندگی می کنند که کاملاً بی خطر هستند.

 

پیشنهاد تریپ اند تیپس

اگر با خانواده سفر می کنید در نزدیکی این ساحل می توانید پلاژهای خانوادگی با قیمت های مناسب تری را پیدا کنید که پلاژ های Tirmata و Bamboo از جمله آنها می باشند.

جاذبه های گردشگری نزدیک

چگونه به ساحل سولار بیچ تراپی برویم

سوار متروی M2 شوید و در ایستگاه حاجی عثمان Haciosman از آن پیاده شوید. در این مکان سوار اتوبوس های 151 و یا دلموش های به سمت کیلیوس شوید و در ایستگاه کیلیوس مرکز Kilyos Merkez از آن پیاده شوید (مسیر اتوبوس و یا دلموش تقریباً 35 دقیقه زمان می برد). پس از پیاده شدن از اتوبوس از بازار میوه و تره باری که در سمت دیگر خیابان قرار دارد عبور کنید و به سمت راست گردش کنید تا به تابلوهای راهنمای این ساحل برسید. این مسیر پیاده روی تقریباً 15 دقیقه زمان می برد. گزینه دیگر استفاده از تاکسی از محل ایستگاه اتوبوس تا محل پلاژ می باشد.
 
 

استانبول ساحل ساحل سولار بیچ تراپی Solar Beach Therapy قسمت اروپایی ناحیه کیلیوس Kilyos دریای سیاه رستوران
کل دیدگاه کاربران (2)

دوشنبه 23 اردیبهشت 1398
ساحل سولار بیچ تراپی

| در تابستان سال 97 به همراه همسرم قصد داشتیم که به این ساحل بریم .در این موقع با تریپ اند تیپس آشنا نشده بودیم و اطلاعات این ساحل رو از جاهای مختلف به دست آوردیم.میدونستم که قیمت غذا در این ساحل گرون هست بنابراین مقداری غذا در ساک خودمون گذاشتیم.بعد از پرداخت ورودیه مسئولین ساحل ساک ما رو گشتن و مواد غذایی رو از ساک ما خارج کردن و ما هم تصمیم گرفتیم که به ساحل کناری این ساحل که بامبوبیچ نام داشت بریم که البته بدون هیچ مشکلی مبلغ ورودیه رو بهمون پس دادند.بنابراین به ساحل بامبو رفتیم که ساحل بسیار تمیز و خوبی بود که شرحش رو در قسمت خودش دادم.اگر خیلی دنبال لوکس بودن نیستید در نزدیک این ساحل سولار چند تا ساحل خیلی خوب هست که ارزونتر هستند و امکانات خوبی هم دارند.

سه شنبه 03 اردیبهشت 1398
ساحل سولار

| این ساحل یکی از تمیزترین ساحل هایی هست که من تا به حال رفته بودم حتی در مقایسه با کشورهای دیگه هم میتونم بگم که یکی از بهترین ساحل هاست شاید هم یک علتش این باشه که ساحل خصوصی هست و ورودیه اش هم نسبتا بالاست(40 لیر).آب دریا کاملا شفاف و تمیز بود و ساحل هم شنی و بدون سنگ.خدماتی هم مثل جکوزی و ... هم در این ساحل وجود داره که البته قیمتش جدا از ورودیه اش هست.غذا هم در این ساحل گرونه ولی این رو بدونید که به هیج وجه اجازه ورود آب و غذا رو به این ساحل نمیدن (عکس منو ها رو هم گذاشتم).